Realizacje

Wybrane realizacje

Wykonujemy instalacje technologiczne dla różnych gałęzi przemysłu

Polfa Łódź S.A

Dostawa, instalacja i uruchomienie kotłowni parowej kontenerowej w oparciu moduł kotła parowego firmy VEA o wydajności pary 1000 kg/h w Łodzi.

Sleever International

Montaż rurociągu parowego oraz powrotu kondensatu, instalacja kotłowni kontenerowej w oparciu o wytwornicę pary firmy CERTUSS o wydajności pary 400 kg/h w Karczewie.

Filtex S.A.

Montaż i uruchomienie kotłowni parowej w oparciu o moduł przemysłowego kotła typ SIXEN 1350 EXP o wydajności pary 1350 kg/h w Łodzi.

Rauch Polska

Zakład w Kluczkowicach – modernizacja kotła UL-S 10000 LOOS BOSCH

O.K. Owocowe Koncentraty

Montaż i uruchomienie kotłowni parowej w oparciu o moduł dwóch kotłów parowych firmy BABCOCK WANSON o wydajności pary 7000 kg/h oraz 8000 kg/h w Siemiatyczach.

Mlekpol Bydgoszcz

Montaż kotła UL-S 5000 LOOS BOSCH z ekonomizerem w zakładzie w Bydgoszczy

Bogutti sp. z o.o.

Montaż i uruchomienie kotłowni parowej w oparciu o moduł wytwornicy pary firmy BABCOCK WANSON typ VAP 600 RR w Henrykowie – Uroczu

Jedwab Polski

Montaż i uruchomienie kotłowni parowej w oparciu o moduł wytwornicy pary firmy LOOS typ DF 400 o wydajności pary 400 kg/h w Milanówku.

PHU Arpol

Zakład w Łodzi – kocioł Viessmann Vitomax 200 o wydajności 2t pary/godzinę

Zwc Karwit

Zakład w Kaliszu – kotłownia kontenerowa Viessmann Turbomat o wydajności 1,5t/h

Dobosz

Zakład Produkcji Spożywczej DOBOSZ w Trzebieży k. Szczecina – wytwornica pary LOOS DF 2000

Chmielnik Zdrój S.A.

Kocioł parowy LOOS UH-D 2000

Grill Impex

Dostawa, montaż i uruchomienie kotłowni parowej w  oparciu o kocioł BABCOCK WANSON na olej biotermalny 3,5 MW, budowa linii zasilającej w olej biotermalny.

Warter Cardboard

Montaż i uruchomienie kotłowni parowej w  oparciu o kocioł Standardkessel o wydajności 11000 kg pary/godzinę, ciśnieni 40bar, temperaturze 400°, z turbina elektryczną o mocy 2 MW

Browary Van Pur

Dostawa, montaż i uruchomienie kotłowni parowej w oparciu o moduł dwóch kotłów parowych firmy LOOS o wydajności pary 12000 kg/h